Pin-Up — нова букмекерська контора, що приваблює початківців та досвідчених беттерів вітальними бонусами та великою кількістю спортивних подій. Основні дисципліни, на яких спеціалізується букмекер – баскетбол, футбол, хокей та теніс. Букмекер пропонує гравцям функціональний сайт із приємним ненав'язливим дизайном та зручною навігацією, оптимізований як для ПК, так і для мобільних пристроїв. З телефону або планшета найбільш зручно робити ставки та стежити за спортивними подіями в офіційному мобільному додатку букмекера Pin-Up, адаптованому для Android та iOS.

Основні можливості програми Pin-Up

Функціонал та інформаційна наповненість програми практично не відрізняються від офіційного сайту букмекера. Ключова відмінність полягає в адаптивній верстці, яка оптимізує перегляд контенту для невеликих екранів та керування ставками на всіх мобільних пристроях. Основні функції програми:

 • реєстрація та верифікація акаунта;
 • оформлення інтерактивних ставок на спортивні події;
 • поповнення депозиту та оформлення запитів на виведення коштів;
 • участь у бонусних акціях та програмах лояльності;
 • історія ставок та фінансових транзакцій;
 • можливість звернення до служби підтримки.

Висока швидкість роботи та автоматичні налаштування підключення забезпечують своєчасність ставок, економію трафіку та цілодобовий доступ до серверів букмекера. Навіть у разі блокування офіційного сайту система автоматично переключить з'єднання на актуальне дзеркало. Програма доступна для завантаження на мобільні пристрої на базі ОС Andoid та iOS.

Завантажити Pin-Up для Android

Букмекер для Android неможливо завантажити з Google Play Market через ряд обмежень. У магазині діє заборона на будь-які програми, пов'язані з онлайн-казино та ставками на спортивні події на реальні гроші. Тому для завантаження програми необхідно перейти на сайт БК. На сторінці розміщено пряме посилання на завантаження актуальної програми. Для того, щоб встановити програму БК на Android, необхідно виконати кілька простих кроків:

 1. Клікнути на посилання, яке візуально є фірмовим значком ОС Android.
 2. У спливаючому вікні дозволити завантаження програми.
 3. Запустити інсталяцію програми. Можна назвати файл у спливаючому повідомленні про завершення інсталяції або самостійно знайти файл у форматі APK у папці «Завантаження».
 4. Дочекатися закінчення інсталяції. Після завершення програми можна запустити програму натисканням на відповідну іконку.

Бажано активувати функцію оновлення програм у налаштуваннях смартфона або планшета, тоді на пристрої завжди буде актуальна версія Pin-Up.

Як завантажити програму на iOS

Встановлення програми на Android викликає деякі складнощі, у той час як для власників iPhone та iPad ця процедура не становить жодних проблем. Достатньо відкрити сайт БК Pin-Up та клікнути на іконку із зображенням значка Apple. Автоматична переадресація направить користувача до App Store, де завантаження та встановлення відбудеться в один клік. Залишилося дочекатися закінчення установки та запустити програму.

Реєстрація акаунту в Pin-Up

Створення нового облікового запису та авторизація в особистому кабінеті надає беттеру повний доступ до функцій програми. Для проходження реєстрації достатньо виконати кілька простих кроків:

 1. Вказати номер телефону та підтвердити його.
 2. Вказати адресу електронної пошти, на яку БК надішле посилання для активації облікового запису.
 3. Встановити персональний пароль.
 4. Заповнити анкету в особистому кабінеті.

Після успішного проходження реєстрації та підтвердження зазначених даних користувачеві необхідно пройти процедуру верифікації особи. Для цього в особистому кабінеті передбачено відповідний розділ, куди необхідно завантажити фото та скан паспорта. Верифікованому користувачеві доступні всі фінансові операції без обмежень.